Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA CORECTIVA + PIESE NECESARE REPARATIE AUTOSPECIALA PSI TATRA PHOENIX

Număr anunț
DA41037431
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.792 RON
Valoare atribuită
3.792 RON
Data publicării
24.08.2026 11:42
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.792 RON

din 3.792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.