Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIATRA BRUTA, PIATRA SPARTA 0-125

Număr anunț
DA41037126
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA ILVEI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO13564982)
Furnizor / câștigător
LOG SILVANIA SRL (CUI RO28868211)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.500 RON
Valoare atribuită
47.500 RON
Data publicării
24.08.2026 11:26
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.500 RON

din 47.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.