Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BETON C16/20/S2/IIB-M 42.5R/0-16/B250 + transport
- Număr anunț
- DA41036271
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 2845400)
- Furnizor / câștigător
- CLASS BETON AGREGATE S.R.L. (CUI RO19034454)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.706 RON
- Valoare atribuită
- 13.706 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:36
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.706 RON
din 13.706 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro