Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPITALUL CLINIC CF TIMISOARA - INLOCUIRE TABLOU ELECTRIC
- Număr anunț
- DA41034801
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- MAI MULT DECÂT ENERGIE S.R.L. (CUI 40766318)
- Cod CPV
- 31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 08:42
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro