Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROMOTIE!! TEST RAPID HEPATITA C / ANTI HCV, CASETA - ARTRON

Număr anunț
DA41032214
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,50 RON
Valoare atribuită
142,50 RON
Data publicării
21.08.2026 12:04
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,50 RON

din 142,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.