Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEM DE PRUNE/ CAISE

Număr anunț
DA41037550
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI RO10062337)
Cod CPV
15332100-5 · Fructe transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
828 RON
Valoare atribuită
828 RON
Data publicării
24.08.2026 11:50
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

828 RON

din 828 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.