Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rolete de panza

Număr anunț
DA41036908
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA VALEA LARGA (CUI 29030298)
Furnizor / câștigător
BELEAN TRADING SRL (CUI RO12821859)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.926 RON
Valoare atribuită
18.926 RON
Data publicării
24.08.2026 11:14
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.926 RON

din 18.926 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.