Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reagila 3mg-cps. x 28-Gedeon Richter HU Depakine 200mg-cpr.gastrorez. x 40-Sanofi RO Gerodorm 40 mg-
- Număr anunț
- DA41033538
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.656,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.656,52 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:50
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.656,52 RON
din 3.656,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro