Ofertă acceptată Cumpărare directă

NAP LAPTE 3,5% 1L CUT

Număr anunț
DA41027826
Autoritate contractantă
CRESA BRAILA (CUI 46191502)
Furnizor / câștigător
NOY BUSINESS TRANZACTIONS SRL (CUI RO6266134)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,80 RON
Valoare atribuită
543 RON
Data publicării
20.08.2026 15:22
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543 RON

din 409,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.