Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dirigintie santier
- Număr anunț
- DA41027125
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
- Furnizor / câștigător
- DRENCO STAR SRL (CUI 10711060)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare finală
- 1.800 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:26
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.