Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Intretinere si Reparatie Instalatii Optico Acustice Whelen

Număr anunț
DA41037954
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
ALARM SERVICE 96 IMPEX SRL (CUI RO8328764)
Cod CPV
50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.641 RON
Valoare atribuită
34.641 RON
Data publicării
24.08.2026 12:12
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.641 RON

din 34.641 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.