Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etichete dublu adezive trasabilitate, cu indicator chimic abur_REF 36764/11.08.2026_DF 91
- Număr anunț
- DA41038342
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:38
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.850 RON
din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro