Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotica

Număr anunț
DA41037467
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
ORION GOLDEN SRL (CUI RO15829130)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
733,94 RON
Valoare atribuită
733,94 RON
Data publicării
24.08.2026 11:45
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

733,94 RON

din 733,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.