Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic C5, DL peronalizat Tribunalul si JUD. Buzau , PLIC B4 cu burduf simplu

Număr anunț
DA41036647
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUZAU (CUI 4646960)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30199711-7 · Plicuri cu fereastra imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.486 RON
Valoare atribuită
2.486 RON
Data publicării
24.08.2026 10:58
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.486 RON

din 2.486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.