Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii neutralizare si recolantare partiala

Număr anunț
DA41038656
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
CREATIVIA ADVERTISING SRL (CUI RO5450235)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.367 RON
Valoare atribuită
2.367 RON
Data publicării
24.08.2026 12:53
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.367 RON

din 2.367 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.