Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta sistem informatic INFOPRIM ORDONATORI PRINCIPALI

Număr anunț
DA41038174
Autoritate contractantă
COMUNA GROPNITA (CONSILIUL LOCAL GROPNITA IASI) (CUI 4540534)
Furnizor / câștigător
MCP SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 55260067)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.552 RON
Valoare atribuită
13.552 RON
Data publicării
24.08.2026 12:26
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.552 RON

din 13.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.