Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de arhitectură
- Număr anunț
- DA41037560
- Autoritate contractantă
- SCOALA POSTLICEALA SANITARA (CUI 29157314)
- Furnizor / câștigător
- SUBSTRACT STUDIO COLECTIV S.R.L. (CUI 49943570)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 11:50
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro