Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem catalog electronic scolar pentru perioada septembrie + decembrie

Număr anunț
DA41037542
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
Furnizor / câștigător
INSIDE EDU CONCEPT S.R.L. (CUI 50513681)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
24.08.2026 11:49
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.