Ofertă acceptată
Cumpărare directă
52 MP MOCHETA LITTLE VILAGE (6.5/4 SURFILATA - 2 BUC) 52 MP MOCHETA DINO (6.5/4 SURFILATA - 2 BUC)
- Număr anunț
- DA41036585
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRBENI (CUI 6950735)
- Furnizor / câștigător
- Dancri Impex SRL (CUI RO7301272)
- Cod CPV
- 44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.977,79 RON
- Valoare atribuită
- 3.977,79 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:54
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.977,79 RON
din 3.977,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro