Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SR ISO 5725- 1:2023.
- Număr anunț
- DA41036562
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,45 RON
- Valoare atribuită
- 150,45 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:53
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150,45 RON
din 150,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro