Ofertă refuzată Cumpărare directă

COMPLETARE SISTEM ALARMARE

Număr anunț
DA41036319
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "CONSTANTIN PAUNESCU'' IASI (CUI 4541564)
Furnizor / câștigător
GIP EST SRL (CUI RO8818162)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,42 RON
Valoare finală
592,42 RON
Data publicării
24.08.2026 10:38
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.