Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rovinieta 12 luni categoria A – Autoturisme
- Număr anunț
- DA41036073
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCES (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCES HUNEDOARA) (CUI 4374202)
- Furnizor / câștigător
- CASIER TOTAL S.R.L. (CUI 41225086)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,69 RON
- Valoare atribuită
- 216,69 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:23
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216,69 RON
din 216,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro