Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse promotionale

Număr anunț
DA41036001
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PT.EDUCATIE INCLUZIVA MAICANESTI (CUI 4447410)
Furnizor / câștigător
MIKES PRINT S.R.L. (CUI 39012884)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.315 RON
Valoare atribuită
4.315 RON
Data publicării
24.08.2026 10:18
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.315 RON

din 4.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.