Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de contorizare individuala furnizarea apei apartament

Număr anunț
DA41035259
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Furnizor / câștigător
GLODEAN GHEORGHE-GRIGORE II (CUI 40642549)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.021,35 RON
Valoare atribuită
3.021,35 RON
Data publicării
24.08.2026 09:26
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.021,35 RON

din 3.021,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.