Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare tabără educațională și tematică pentru elevii din învățământul gimnazial

Număr anunț
DA41038766
Autoritate contractantă
Scoala Generala Gal Sandor Ciucsangeorgiu - Harghita (CUI 12882449)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PENTRU TINERET FIDELITAS (CUI 17027973)
Cod CPV
55243000-5 · Servicii de tabere de copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.000 RON
Valoare atribuită
96.000 RON
Data publicării
24.08.2026 13:00
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.000 RON

din 96.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.