Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile traductor ultrasonic LCD 42

Număr anunț
DA41038365
Autoritate contractantă
UM 02512 M Constanta (CUI 4301294)
Furnizor / câștigător
SOLUTII CND SRL (CUI RO15906119)
Cod CPV
24963000-2 · Produse anticorozive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584 RON
Valoare atribuită
584 RON
Data publicării
24.08.2026 12:38
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584 RON

din 584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.