Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Echipament de securitate Fortigate 50G
- Număr anunț
- DA41038268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- EFECTRO SRL (CUI 14961034)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare finală
- 3.900 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:33
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.