Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii actualizare website UAT Ludesti, judetul Dambovita
- Număr anunț
- DA41038131
- Autoritate contractantă
- Comuna Ludesti (Primaria Ludesti) (CUI 5359111)
- Furnizor / câștigător
- ABSOLUT WEB EXPERT SRL (CUI 36246651)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:23
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro