Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi menaj cf Anunntului de publicitate nr.ADV1543780/13.08.2026

Număr anunț
DA41037926
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
UCAROM COMERT S.R.L. (CUI 44895358)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69 RON
Valoare atribuită
69 RON
Data publicării
24.08.2026 12:11
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69 RON

din 69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.