Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicator biologic / indicatori biologici abur autoclav FIOLA 121 / 134 PROMOTIE
- Număr anunț
- DA41037272
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.410 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 11:35
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.410 RON
din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro