Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU DATE FTP CAT 5E 200MBIT/SEC D=6MM ECRANAT

Număr anunț
DA41034518
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
BRIO ELECTROTEHNIC S.R.L. (CUI RO39682230)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,30 RON
Valoare atribuită
1.116,30 RON
Data publicării
24.08.2026 07:51
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,30 RON

din 1.116,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.