Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA SOFTWARE SI HARDWARE

Număr anunț
DA41023434
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
SICME SRL (CUI RO1996570)
Cod CPV
50324000-2 · Servicii de asistenta pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.500,95 RON
Valoare atribuită
39.500,95 RON
Data publicării
20.08.2026 10:41
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.500,95 RON

din 39.500,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.