Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie intabulare piste biciclete II- Nitchidorf

Număr anunț
DA41039903
Autoritate contractantă
COMUNA NITCHIDORF (CUI 4357821)
Furnizor / câștigător
BÎTEA ILIE-LUCIAN - CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 45601540)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.000 RON
Valoare atribuită
62.000 RON
Data publicării
24.08.2026 14:15
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.000 RON

din 62.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.