Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse toner compatibile Xerox 3215

Număr anunț
DA41039462
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS (CUI 19880992)
Furnizor / câștigător
CARTUS PRINT & COPY EXPERT SRL (CUI RO36225772)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,80 RON
Valoare atribuită
179,80 RON
Data publicării
24.08.2026 13:49
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,80 RON

din 179,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.