Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apometre Dn 20 mm cu racorduri in sistem buy-back
- Număr anunț
- DA41039445
- Autoritate contractantă
- APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
- Furnizor / câștigător
- FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI RO13430603)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.801,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.801,80 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:48
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.801,80 RON
din 1.801,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro