Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Kyocera Mita TASKALFA TK-5315K 24K OEM, WASTE BOX TONER KYOCERA WT-5191
- Număr anunț
- DA41039292
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE TULCEA (CUI 3429350)
- Furnizor / câștigător
- EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 793,39 RON
- Valoare atribuită
- 793,39 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:38
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
793,39 RON
din 793,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro