Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII INTERIOARE SI PLACARI PARDOSELI
- Număr anunț
- DA41039083
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.2 COMANESTI (CUI 4535856)
- Furnizor / câștigător
- ELMER 2019 S.R.L. (CUI 40512930)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.800 RON
- Valoare atribuită
- 99.800 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:21
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.800 RON
din 99.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro