Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORN FOIETAJ FINETTI

Număr anunț
DA41039061
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
PRODPAN MOLDOVA BUCOVINA (CUI 31310680)
Cod CPV
15811300-9 · Cornuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,42 RON
Valoare atribuită
225,42 RON
Data publicării
24.08.2026 13:19
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,42 RON

din 225,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.