Ofertă acceptată Cumpărare directă

deratizare + dezinsectie +dezinfectie - corp A + corp B

Număr anunț
DA41037977
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.417,35 RON
Valoare atribuită
7.417,35 RON
Data publicării
24.08.2026 12:13
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.417,35 RON

din 7.417,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.