Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII EXTINDERE RETEA INTERNET - COMAND FERMA
- Număr anunț
- DA41037893
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- TEC TELECOM SRL (CUI 4105891)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.594,79 RON
- Valoare atribuită
- 3.594,79 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:09
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.594,79 RON
din 3.594,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro