Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA41037870
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU (CUI 4566542)
Furnizor / câștigător
TITAN COMERT SRL (CUI RO2714537)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.158,69 RON
Valoare atribuită
3.158,69 RON
Data publicării
24.08.2026 12:08
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.158,69 RON

din 3.158,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.