Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA41036845
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " G.E.Palade" Buzau (CUI 4299704)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 51627250)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.085,75 RON
Valoare atribuită
1.085,75 RON
Data publicării
24.08.2026 11:10
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.085,75 RON

din 1.085,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.