Acasă · Licitații
· Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placute de frână tramvai Imperio (boghiu purtător)
- Număr anunț
- DA41036344
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- SMB RAIL PARTS S.R.L. (CUI 45998963)
- Cod CPV
- 34630000-2 · Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:39
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.900 RON
din 18.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro