Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza pe 6 luni

Număr anunț
DA41035779
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
PAZA SI PROTECTIE BIHOR SRL (CUI 22003997)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.539,20 RON
Valoare atribuită
71.539,20 RON
Data publicării
24.08.2026 10:06
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.539,20 RON

din 71.539,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.