Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card microSD 1 TB, Adaptor USB-card microSD, Cititor M.2NVMe

Număr anunț
DA41026611
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Furnizor / câștigător
BLULINE TECH S.R.L. (CUI 46079909)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.641 RON
Valoare atribuită
2.641 RON
Data publicării
20.08.2026 13:52
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.641 RON

din 2.641 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.