Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE
- Număr anunț
- DA40992661
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172 RON
- Valoare atribuită
- 172 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 16:27
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172 RON
din 172 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro