Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare DALI pentru reabilitarea și modernizarea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare.

Număr anunț
DA41039432
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (CUI 4367655)
Furnizor / câștigător
PECTA SRL (CUI RO18485731)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
24.08.2026 13:47
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.