Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de lucrari de bransamente electrice

Număr anunț
DA41039127
Autoritate contractantă
Comuna Budila (CUI 4777159)
Furnizor / câștigător
IGF GRUP S.R.L. (CUI RO40430724)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.589,50 RON
Valoare atribuită
24.589,50 RON
Data publicării
24.08.2026 13:25
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.589,50 RON

din 24.589,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.