Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de spalare covoare / mochete
- Număr anunț
- DA41039048
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PRICHINDEL (CUI 4283708)
- Furnizor / câștigător
- IVANDIX S.R.L. (CUI 36854756)
- Cod CPV
- 98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.996 RON
- Valoare atribuită
- 3.996 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:18
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.996 RON
din 3.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro