Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Ghiozdan Gimnaziu primar si prescolar

Număr anunț
DA41038428
Autoritate contractantă
COMUNA PERIS (PRIMARIA COMUNEI PERIS) (CUI 4611554)
Furnizor / câștigător
DACRIS IMPEX S.R.L. (CUI RO5740077)
Cod CPV
18931100-5 · Rucsacuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.392,47 RON
Valoare atribuită
87.392,47 RON
Data publicării
24.08.2026 12:41
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.392,47 RON

din 87.392,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.